Himedia A5

21 мая 2018 14:11
Himedia A5
Купил приставку HimediaA5. Работает отлично. Но разобраться с техническими нюансами мне помог очень внимательный к клиенту, высокопрофессиональный менеджер Станислав. Очень благодарен Вам, Станислав, за Ваше умение и терпение к моему техническому кретинизму. Дай Вам Бог здоровья!

Смарт приставка X99

19 мая 2018 20:36
Смарт приставка X99
Как сильно греется приставка? Есть ли там радиатор? Выбираю себе приставку на RK 3399.

Minix Neo U9-H

12 мая 2018 22:48
Minix Neo U9-H
Гарний та якісний продукт, як і все від minix :)! Рекомендую приставку та магазин. Особлива подяка за швидку обробку замовлення та відповідність наявності товару на сайті реальному стану речей (ніяких тобі "удаленных складов и доставки на след. неделе" ;) )!
Мини клавиатура - пульт Rii mini i25A
Рекомендую даний радіопульт на заміну комплектному IR, що входить до комплекту більшості ТБ-боксів. Радіо-миша, QWERTY-клава, мікрофон для голосового керування - то все працює без нарікань. Також наявний режим класичного IR-пульта з можливістю навчання до 5 кнопок командам сторонніх пультів. Комусь цього може бути замало, комусь - взагалі не потрібно. Мені ж треба було лише навчити сигналам ON/OFF комплектного примітивного пульта від Minix u-9h та телевізора. Проте це виявилося серйозним випробуванням моїх нервів. Безліч підходів з перепочинком на протязі цілого дня, купа незрозумілих маніпуляцій з різною відстанню та кутами пультів відносно один одного, різний порядок програмування, купа різних батарей перепробував... Якимось чином (точніше словом) вдалося запрограмувати лише 2-3 кнопки від сторонніх пультів. Це виглядає більше як випадковість замість нормальної штатної процедури пере-програмування.

Игровой джойстик GameSir G3S

12 мая 2018 22:23
Игровой джойстик GameSir G3S
Якісний та функціональний геймпад. Підтримує декілька різних протоколів та варіантів підключення. До ТБ-приставки на android підключився по BT взагалі без проблем, а от спроба використати комплектний радіо-донгл провалилася! Інструкцію читав, але не допомогло :( Одночасне натискання HOME+X перемикало у режим x-input, проте з'єднання не відбувалося (індикатор x постійно блимає). Вирішив перевірити у Windows - ще гірше... Після під'єднання донгла він системою визначався як принтер з назвою "No printer attached" :) Такого розвитку подій я взагалі не очікував. Складалося враження що або донгл дефектний, або ж вони з геймпадом розукомплектовані. Подальший пошук у мережі нічого корисного теж не дав. Знайшов питання без відповіді на одному англомовному форумі з такою ж проблемою. Пізніше на іншому форумі таки знайшов відповідь!!! "R1 + X + Home" - rebinding mode!!!!!! Після цього пад перепідключається до ресівера та знаходиться системою як "XBox Controller" ;) Сподіваюся, що мій відгук може стати у нагоді тим у кого виникне така ж проблема.

Smart box X96 II

11 мая 2018 19:58
Smart box X96 II
Прислали быстро.Разобрался сразу.Все хорошо,но по экрану телевизора все время идут две мерегтящие полосы шириной около 5 см.что это может быть?

Smart box X96 II

8 мая 2018 14:58
Smart box X96 II
Практически сразу приставка стала терять сеть вай-фай, что только не делал и роутер перегружал и приставку . Всё равно, сеть то есть, то прямо на середине фильма выключается. Все остальное: ноутбук, смартфоны работают нормально! Что делать?!

Медиаплеер Zidoo X8

7 мая 2018 13:21
Медиаплеер Zidoo X8
Перед покупкой Zidoo X8 решил проконсультироваться.Приятно удивлён высокой технической осведомлённостью консультанта Станислава,который грамотно и подробно отвечал на все мои вопросы.Во время получасовой беседы,Станислав помог мне подобрать оптимальный вариант модели Смарт TV приставки.Я не ожидал такого серьезного подхода в этом магазине к продаже. Конечно же было приятно от оказанного внимания к клиенту.Отличный магазин с доброжелательными сотрудниками.Этот товар буду приобретать только у Вас.В больших магазинах вы не получите такого качества обслуживания, какой есть тут.Отельное спасибо Станиславу,таких грамотных специалистов нужно еще поискать!!!

Медиаплеер Zidoo X9S

2 мая 2018 09:24
Медиаплеер Zidoo X9S
Очень плохо работает навигаиія на МEGOGO.Нет прокрутки каналов.Нет возврата на начало фильма и т.д.

Bluetooth колонка Tronsmart Element T6

30 апреля 2018 20:23
Bluetooth колонка Tronsmart Element T6
Сравнивал с jbl charge 3, и могу сказать что колоночка то по звуку не сильно и отличается. Звук на 360° оправдывает хорошие вч. Спасибо